Produkty pre údržbu HOBBY zakúpite v sieti KIKA, HORNBACH, BAUHAUS alebo na eshope TU alebo v predajniach TU

Bona Spray Mop na dřevěné / tvrdé podlahoviny

 

Špeciálne vyvinutý pre drevené, laminátové a korkové podlahy  /  pre tvrdé podlahoviny jako jsou laminátové podlahy, keramická dlažba, PVC, marmoleum, vinyl apod.

Pomocou Bona Spray Mopu môžete veľmi ľahko udržiavať vaše podlahy čisté a bezpečné. Bona Spray Mop má ergonomický dizajn, jednoducho sa ovláda, rýchlo sa zloží a jeho znovu plniteľná náplň umožňuje jednoduché doplnenie Bona Čističa na parkety  /  Bona Čističa na laminátové podlahy a dlaždice.

•  Jednoduché čistenie. Nezanecháva nepríjemné a mdlé škvrny
•  Šetrný k životnému prostrediu, pH neutrálny
•  Mop s otočnou hlavou pre maximálny dosah do ťažko prístupných miest

Čistiaca sada obsahuje:
•  Bona Spray Mop (mop so sprejom)
•  Bona Čistič na parkety / Čističe na lamin. podl. a dlaždice (0,85 l, náplň pripravená na okamžité použitie)
•  Bona Čistiaca utierka z mikrovlákien (modrá prateľná utierka - prať bez aviváže)

Balenie: 1ks  

technický list

návod na použitie

ESHOP TU Bona Spray Mop na dřevěné podlahy                 

ESHOP TU Bona Spray Mop na tvrdé podlahy    

 

Bona Spray Mop Motion
 

Bona Spray Mop Motion s vibračnou technológiou ponúka efektívne čistenie všetkých typov podláh. Stačí iba nastriekať čistič na podlahu, stlačiť tlačidlo a jednoducho zotrieť. Spray Mop Motion využíva sonický pohyb (rovnaké vibrácie ako pri čistení zubov zubnou kefkou) k odstráneniu znečistených zaschnutých škvŕn na podlahe pomocou vibrácií.
Pri čistení podlahy stačí šliapnuť na tlačidlo umiestnené naspodku mopu a hlava mopu začne jemne vibrovať. Mop funguje na 4 AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Sada obsahuje:
• Bona Čistič na parkety 1 liter (znovu naplniteľná náplň)
• Bona Spray Mop Motion
• Bona čistiaca mikrovláknová utierka

 

Balenie: 1ks

návod na použitie

technický list

brožúra

eshop TU

Bona Čistič na parkety - 0,85 l náplň 
 

Bona Čistič na parkety (náplň do Spray Mopu) je určená špeciálne na čistenie lakovaných drevených, olejovaných, voskovaných aj korkových podláh. Prostriedok je pripravený na okamžité použitie. Náplň jednoducho zasuňte do Bona Spray Mopu, nastriekajte na podlahu a zotrite mopom. Náplň je možné doplniť Bona Čističom na parkety (4litrová náplň). Náplň pripravená na okamžité použitie.

technický list

ESHOP TU

Bona Čistič na olejované podlahy - 0,85 l náplň
 

Bona Čistič na olejované podlahy je snadno použitelný, bezpečný a účinný čisticí prostředek na olejované dřevěné podlahy. Čistí a zároveň nasycuje povrch podlahy pro zajištění jeho lepší ochrany. Náplň připravená na okamžité použití.

• Tvrdý k nečistotám a jemný k podlaze
• Účinné a snadné použití
• Kompletní biologická odbouratelnost 

technický list

ESHOP TU
 

Bona Čistič na laminátové podlahy & dlaždice - 0,85 l náplň
                          

Bona Čistič na laminátové podlahy & dlaždice (náplň do Spray Mopu), je určená pre údržbu a čistenie laminátovej podlahy, vinylu a dlaždíc. Čistiaci prostriedok je pripravený na okamžité použitie, je pH neutrálny. Čistič je určený pre každodenné čistenie podláh alebo pre čistenie silne znečistených podláh. Kompatibilný s Leštenkou na laminátové podlahy & dlaždice. Náplň je možné doplniť Bona Čističom na laminátové podlahy & dlaždice (4litrová náplň). Náplň pripravená na okamžité použitie.

technický list

ESHOP TU

Bona Čistič na parkety 
 

Bona Čistič na parkety je určený špeciálne na čistenie lakovaných drevených, olejovaných, voskovaných a korkových podláh. Je pripravený k okamžitému použitiu, jednoducho ju nastriekate na podlahu a zotrite mopom. Je pH neutrálny.
Vďaka špeciálnemu zloženiu nevytvára šmuhy, nezanecháva škvrny a pritom účinne odstraňuje nečistoty a špinu. Bona Čistič na parkety je kompatibilný s Bona Leštenkou na parkety.

Balenie: 1 liter ve spreji / ekonomická 2,5 l a 4 l náplň

technický list

ESHOP TU
1 liter          ESHOP TU 2,5 liter              ESHOP TU 4 liter  

Bona Čistič na olejované podlahy  
 

Bona Čistič na olejované podlahy je snadno použitelný, bezpečný a účinný čisticí prostředek na olejované dřevěné podlahy. Čistí a zároveň nasycuje povrch podlahy pro zajištění jeho lepší ochrany.

• Tvrdý k nečistotám a jemný k podlaze
• Účinné a snadné použití
• Kompletní biologická odbouratelnost

Balenie: 0,85 l náplň do Bona Spray Mopu / 1 liter ve spreji / ekonomická 2,5 l a 4 l náplň

technický list

ESHOP TU 1 liter             ESHOP TU 2,5 l             

Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice  
 

Bona Čistící prostředek na laminátové podlahy a dlaždice je koncentrovaný, lehce alkalický čistící přípravek, speciálně vyvinut na tvrdé povrchy. Usnadňuje jak normální denní čištění, tak i čištění silně znečištěných podlah bez toho, že by byl z povrchu odstraněn buď Bona Parkett Polish nebo Bona Leštěnka na laminátové podlahy & dlaždice. 

Balenie: 1 liter ve spreji / ekonomická 2,5 l a 4 l náplň

technický list

ESHOP TU
1 liter          ESHOP TU 2,5 liter            ESHOP TU 4 liter 

Bona Leštěnka na parkety LESK / MAT 

 

Určená na údržbu lakovaných a farebne lakovaných drevených podláh. Obnovuje lesk a zároveň zaisťuje ochranu pred opotrebovaním. Lesklý prípravok pripravený na okamžité použitie.

• Odolný prípravok, pridaný polyuretán pre lepšiu odolnosť
• Obsahuje vosk
• Zloženie zaručuje jednoduché použitie a vyrovnaný výsledok
• Dobrá odolnosť proti stopám topánok a škrabancom
• Rýchlo schnúci

Balenie: 1 liter 
 
technický list


ESHOP TU LESK 1l                        ESHOP TU MAT 1l

Bona Leštěnka na laminátové podlahy a dlaždice 

 

Určena k údržbě tvrdých podlahovin – laminátu, vinylu, linolea, dlaždic bez glazury (keramických, kamenných), kamene a mramoru. Dodává podlaze nový lesklý vzhled a zároveň zajišťuje ochranu před opotřebením. Lesklý přípravek připravený k okamžitému použití.

• Odolný, přidán polyuretan pro delší životnost
• Snadné a bezpečné použití
• Dobrá odolnost proti stopám po oděru a poškrábání
• Rychleschnoucí

Balenie: 1 liter 
 
technický list


ESHOP TU              

  Produkty pre údržbu pro PROFESIONÁLY zakúpite v sieti KIKA, HORNBACH, BAUHAUS alebo na eshope TU alebo v predajniach TU

Bona Cleaner 
 

Čistiaci prostriedok na odstraňovanie špiny a nečistôt pre lakované drevené, laminátové, korkové podlahy, PVC a dlažby.
Prach a drobné nečistoty obvykle odstránite vysávaním, avšak občas je potrebné podlahu vyčistiť dôkladnejšie. Bona Cleaner uľahčuje ako normálne denne čistenie, tak aj čistenie silne znečistených podláh, bez toho aby bol z povrchu odstránený buď Bona Polish alebo Bona Freshen Up. Vhodný na povrch ošetrený s Bona Hard Wax Oil.

Balenie: 1 liter a  5 litrov

technický list

eshop TU 1 liter
eshop TU 5 litrov

Bona Polish MAT / LESK
 

Údržbový prostriedok na vodnej báze ponúka dlhodobé ošetrenie povrchu, oživí povrch a predĺži životnosť lakovaných drevených podláh. Jedinečné zloženie leštenky Bona Polish s obsahom akrylu / polyuretánovej polymérnej disperzie, pre okamžité použitie so špecifikáciou pre aplikáciu na lakované drevené povrchy. Nepoužívajte polish na žiadnej podlahe, na ktorej bol predtým použitý vosk. Ak bol povrch ošetrený iným typom polišu, popr. ak máte pochybnosti o spôsobe ošetrenia, urobte si malý test na potvrdenie kompatibility. Polish v nádobe pred použitím dobre pretrepte. Prevedenie: Mat / Lesk

Balenie: 1 liter nebo 5 litrov

technický list

eshop TU LESK 1 liter
eshop TU LESK 5 litrov
eshop TU MAT 1 liter
eshop TU MAT 5 litrov

Bona Freshen Up
 

Tekutá leštenka na parkety bez rozpúšťadla na ošetrovanie lakovaných parkiet a iných drevených podláh.
Bona Freshen Up obsahuje polyméry a prísady, ktoré dodávajú tomuto roztoku samoleštiace vlastnosti. Používa sa pre základné ošetrenie drevených lakovaných podláh v koncentrovanom stave. Oživuje poškriabané a mdlé povrchy, dodáva im vzhľad novo nalakovaného povrchu a má ochranný účinok. Bona Freshen Up po zaschnutí vytvorí na lakovanom povrchu ochranný film s protišmykovými vlastnosťami.

Balenie: 1 liter a 5 litrov

technický list

eshop TU 1 liter
eshop TU 5 litrov

Bona Wax Oil Refresher
 

Bona Wax Oil Refresher je produkt pro údržbu dřevěných podlah ošetřených Bona Hard Wax Oil (Tvrdým voskovým olejem), ale může být také použitý na Bona Craft Oil pro zvýšení ochrany proti vodě a rozlitým tekutinám. Bona Wax Oil Refresher je koncentrát přírodních olejů a vosků, které obsahují méně než 2% rozpouštědel.

Balenie: 1 liter

technický list

eshop TU

 

Brožúra k stiahnutiu k uvedeným produktom TU

15.1.2019
Bona Mega ONE. 1-složkový lak kvalitou a výkonem 2-složkového laku. Nevyžduje míchání s tužidlem, nabízí vynikající odolnost, snadné nanášení, nabízí možnost rychlejšího středního obroušení, které zajišťuje lepší přilnavost a žádné zanášení brusiva, stejně jako odolnost. Je nežloutnoucí.
3.1.2019
Bona organizuje semináře pro podlaháře i zákazníky po celý rok jak České Republice, tak na Slovensku. Přijeďte se podívat a něco nového se naučit. Máme pro vás spoustu novinek, tipů a také ukázky našich produktů v praxi. Každý účastník získá Certifikát o absolvování semináře.
13.12.2018
Bona Care Program údržby dřevěných podlah je jedinečný program, který byl navržen tak, aby vyhovoval potřebám každého typu dřevěné podlahy. Nabízíme: údržbu - ochranu povrchu - hloubkové čištění - přelakování. Naše návody, produkty a řešení vám zajistí optimální péči a údržbu snadno, rychle a efektivně.
31.8.2018
Bona Inspiration. Nevyměňujte svou dřevěnou podlahu. Renovujte ji! Koncepce nabízí 5 stylů a 17 povrchových úprav. Od tmavých, rustikálních, až po podlahy se světlým, lakovaným povrchem. Z vaší světlé podlahy "uděláme" tmavou, a naopak. Profesionálně.
8.3.2018
Nová dimenze v kresbě dřeva a barevných efektech. Unikátní technologie kartáčování zvýrazní přírodní krásu dřeva a podtrhne dramatický vzhled dřevěné podlahy. Bona technologie kartáčování drásá hluboko do struktury dřeva. Tím se zvýrazní kresba dřeva a vytvoří efekty na povrchu podlahy. Počínaje kontrastem dvou odstínů, přes moderní dvoubarevné efekty, které rozhodně přitáhnou pozornost, až po ošetření rozsáhlou škálou olejů a laků Bona – možnosti jsou nekonečné.